Hakkımızda

Hakkımızda

Diyarbakır ve Hatay adresinde demir depolama tesisi ve kantar hizmeti bulunan firmamız; nervürlü İnşaat demiri, Çelik hasır, Çatı ve Cephe Panelleri, Çelik Konstrüksiyon malzemelerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılmakta olan nervürlü demir ve çeşitlerinin; Naifoğlu Demir Çelik bünyesinde, satışı ve pazarlaması gerçekleştirilmektedir. Firmamız; ürün temini ve istenilen zamanda transfer gücüyle, üretici ile inşaat sanayicisi arasında güçlü bir bağ kurmayı hedefler. İstanbul, Karabük, İzmir, İskenderun, Sivas ve Samsun illerinde yer alan, TSE ve ISO kalite standartlarında demir-çelik üretimi yapan fabrikalardan, doğrudan bağlantı ile istenilen zamanda nakliye hizmetleri sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

Naifoğlu Demir Çelik, yurt içinde gerçekleştirilen otoyol, köprü, viyadük, metro, baraj, arıtma tesisleri, liman inşaatlarının yanı sıra turizm ve spor kompleksleri, toplu konutlar, alışveriş merkezleri gibi önemli yatırım projelerine de nervürlü inşaat demiri, düz demir, hazır ve kangal demir, çelik hasır mamülleri satışları gerçekleştirerek; ürün teslimatlarınızı teslimat yeri, zamanı ve sipariş miktarlarını göz ardı etmeden, en ekonomik çözümlerle, sorunsuz, güvenli ve eksiksiz olarak şantiye ya da fabrika sahasına teslim etmektedir.